Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

Opis

Exfun oferuje niezapomniane wyprawy na quadach, generujące niesamowitą dawkę adrenaliny. Spróbuj każdej z wypraw:

  • Godzinna wyprawa - rozpoczyna się z parkingu pod ośrodkiem narciarskim Kotelnica, w godzinach 10:00 - 17:00. Trasa prowadzi przez okoliczne wierchy, z których podziwiać można wspaniałe widoki. Terminy należy rezerwować przynajmniej z 1-dniowym wyprzedzeniem. 
  • Quad Safari - 3 godzinna wyprawa, rozpoczynająca się z parkingu pod ośrodkiem narciarskim Kotelnica. Wyprawa prowadzi wspaniałymi trasami Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej i Spiszu, z których podziwiać można przepiękne widoki. W międzyczasie odbywa się przerwa na odpoczynek, gorący posiłek i ognisko. Terminy należy rezerwować przynajmniej z 1-dniowym wyprzedzeniem. 
  • Nocna wyprawa - 3 godzinna wyprawa, rozpoczynająca się codziennie o godzinie 20:00, z parkingu pod ośrodkiem narciarskim Kotelnica. Wyprawa prowadzi wspaniałymi trasami Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej i Spiszu. W międzyczasie odbywa się przerwa na odpoczynek i gorący posiłek.  Terminy należy rezerwować przynajmniej z 1-dniowym wyprzedzeniem. 
  • ExFun Safari - 3 godzinna wyprawa, przeznaczona dla osób, które mają doświadczenie z jazdą na quadach. Trasa prowadzi przez strome wzniesienia, rzeki i doliny. W międzyczasie odbywa się przerwa na odpoczynek i gorący posiłek. Terminy należy rezerwować przynajmniej z 1-dniowym wyprzedzeniem. 
  • Całodniowa wyprawa - 8 godzinna wyprawa, rozpoczynająca się o godzinie 10:00, z parkingu pod ośrodkiem narciarskim Kotelnica. Długość trasy dochodzi do 100 km, dlatego przeznaczona jest dla silnych i wytrwałych kierowców. Uczestnicy poruszają się atrakcyjnymi trasami Podhala i Spiszu. W międzyczasie odbywa się przerwa na odpoczynek i gorący posiłek. Terminy należy rezerwować przynajmniej z 1-dniowym wyprzedzeniem.
Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Białka Tatrzańska, ul.Środkowa 181F
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
E-mail:
Telefon:
51720…
51660…
    Brak informacji o godzinach otwarcia
Data ostatniej aktualizacji: 26.06.2018, 13:29

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Exfun
Quady
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook