Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

Opis

EXFun Snow Academy w Białce Tatrzańskiej to wypożyczalnia skuterów śnieżnych, quadów, nauka jazdy na tych sprzętach, a także świetna zabawa w Paintball, Parasailing, Snow Tubing oraz Trikke SKKI. 

EXFun zapewnia niezapomniane przeżycia i wyśmienitą zabawę na trasach od 5 km do 100 km. Wykwalifikowani instruktorzy zapewnią wam bezpieczeństwo, pomoc, a także przedstawią instruktarz obsługi sprzętu i zasady poruszania się nim. Stopień trudności trasy można dopasować do swoich umiejętności.

Skutery śnieżne - wyprawy:

 • Snow Safari - 3 godzinna wyprawa, rozpoczynająca się codziennie o godzinie 15:00. Trasa rozpoczyna się z parkingu pod ośrodkiem narciarskim Kotelnica, następnie uczestnicy przejeżdżają trasami Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej oraz Spiszu. W międzyczasie odbywa się przerwa, na której można zregenerować siły, skosztować przysmaków w regionalnej karczmie i podziwiać przepiękny widok na panoramę Tatr. Dodatkowo można skorzystać z atrakcji Snow Tubing, czyli jazda na dmuchanym kole przypiętym do skutera. 
 • Snow Trip - 1.5 godzinna wyprawa, rozpoczynająca się codziennie o godzinie 13:00. Trasa rozpoczyna się z parkingu pod ośrodkiem narciarskim Kotelnica. Uczestnicy poruszają się trasami Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej, z których podziwiać można wspaniałe widoki na Tatry. Podczas wyprawy odbywa się przerwa w karczmie przy stacji narciarskiej Kotelnica. Dodatkowo można skorzystać w atrakcji Snow Tubing, która jest wliczona w cenę wyprawy. 
 • Nocna wyprawa - 3 godzinna wyprawa rozpoczynająca się codziennie o godzinie 18:30. Trasa rozpoczyna się i prowadzi takimi samymi trasami, jak na wyprawie Snow Safari. W między czasie odbywa się przerwa na odpoczynek i gorący posiłek.
 • EXFun Safari - 3 godzinna wyprawa, przeznaczona tylko dla osób, które mają doświadczenie z jazdą na skuterach śnieżnych. Trasa zawiera strome wzniesienia, doliny i mniej uczęszczane trasy. W między czasie odbywa się przerwa na odpoczynek i gorący posiłek. 
 • Całodniowa wyprawa - 8 godzinna wyprawa, rozpoczynająca się o godzinie 10:00. Trasa rozpoczyna się z parkingu pod ośrodkiem narciarskim Kotenica i prowadzi przez Podhale i Spisz, skąd podziwiać można przepiękne widoki. Długość trasy dochodzi do 100 km, dlatego przeznaczona jest dla silnych i wytrwałych kierowców. W międzyczasie odbywają się przerwy na odpoczynek i gorący posiłek. 

Skutery śnieżne - na godziny:

 • Jazda na wypożyczonym skuterze jest pilotowana przez wykwalifikowanego instruktora, który służy pomocą i zapewnia nam bezpieczeństwo. Podczas wyprawy można podziwiać wspaniałe widoki i poznać ciekawe zakątki Białki Tatrzańskiej. Cena wyprawy zawiera: wypożyczenie skutera, kasku i gogli, opiekę instruktora oraz ubezpieczenie.

Skutery śnieżne - dla dzieci:

 • Dla najmłodszych EXFun przygotował specjalny tor, po którym najmłodsi klienci mogą pod okiem instruktora samodzielnie się poruszać. Dzieci wcześniej przechodzą krótkie szkolenie i dobierają odpowiedni kask i gogle. 
Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Białka Tatrzańska, ul.Środkowa 181f
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
E-mail:
Telefon:
51720…
51660…
  Brak informacji o godzinach otwarcia
Data ostatniej aktualizacji: 28.06.2018, 10:00

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Exfun
Skutery śnieżne
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 7 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
 • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
 • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook